KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16784311
nr 1678 4311
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, blandteknik, abstrakt motiv, bladets mått: 24x24 cm, yttermått inklusive ram: 42x41 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 10 februari 2025
kl 20:38:22
10/2 16:55:24
100 kr
10/2 20:33:22